Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

BIBLIOTEKA I CENTRUM KULTURY GMINY WEJHEROWO

siedziba główna: ul. Drzewiarza 2, 84-241 Gościcino

 

Pracownicy

Dyrektor Biblioteki i Centrum Kultury
Natasza Sobczak
tel. 58 736 47 75
dyrektor@bckgw.pl

Główna Księgowa
Barbara Rekowska
tel. 58 736 47 77
ksiegowosc@bckgw.pl

Referent ds. administracyjno-biurowych/Bibliotekarz
Danuta Wohs
tel. 58 736 47 80
d.wohs@bckgw.pl

DZIAŁ ORGANIZACJI IMPREZ  KULTURALNYCH:

Kierownik Działu Organizacji imprez
Janusz Żywicki
tel. 58 736 47 85 kom. 602 159 249
j.zywicki@bckgw.org.pl
 

Specjalista
ds. organizacyjno-technicznych
Mariusz Księżopolski
tel. 58 736 47 85 tel. kom. 728 246 266
m.ksiezopolski@bckgw.pl

Specjalista ds. animacji kultury i imprez
Joanna Kierska
tel. 58 736 47 85
j.kierska@bckgw.pl
 

Specjalista ds. organizacji imprez/Bibliotekarz
Dorota Wicka
tel. 58 736 47 76, tel. kom. 516 378 705
d.wicka@bckgw.pl

DZIAŁ ANIMACJI KULTURY I PROMOCJI:

Specjalista
ds. animacji kultury i promocji

Monika Kamińska

Specjalista ds. animacji kultury i imprez
Aleksandra Lewandowska
tel. 58 736 47 78,
a.lewandowska@bckgw.pl

Specjalista ds. animacji kultury
Aleksandra Fijałkowska
tel. 58 736 47 78,
a.fijalkowska@bckgw.pl
 

Biblioteka nr 1 w Bolszewie

DZIAŁ UDOSTĘPNIANIA ZBIORÓW:

Starszy Bibliotekarz
Marta Malinowska
tel. 58 738 66 50,
m.malinowska@bckgw.pl

Bibliotekarz
Ewa Arendt
tel. 58 738 66 56
e.arendt@bckgw.pl

Bibliotekarz
Olga Maciaszek
tel. 58 738 66 52,
o.maciaszek@bckgw.pl

Bibliotekarz
Natalia Strągowska

Bibliotekarz
Agnieszka Gackowska

DZIAŁ DIGITALIZACJI ZBIORÓW:

Specjalista
ds. Organizacyjnych / Bibliotekarz

Bartłomiej Wiszowaty
tel. 58 738 66 52,
b.wiszowaty@bckgw.pl

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY:

Pracownik gospodarczy
Zofia Paschke

Sprzątaczka
Bernadeta Bach

Filia nr 2 w Nowym Dworze Wejherowskim
Magda Szreder - Młodszy bibliotekarz
tel. 606 158 811
filia.ndw@bckgw.pl
 
Filia nr 3 w Bieszkowicach
Magda Szreder - Młodszy bibliotekarz
tel. 606 158 811
filia3@bckgw.pl
 

Informacje

Liczba wyświetleń: 715
Utworzono dnia: 21.05.2019

Historia publikacji

  • 20.05.2020 15:50, Dorota Wicka
    Edycja strony: Pracownicy
  • 20.05.2020 15:50, Dorota Wicka
    Edycja strony: Pracownicy
  • 20.05.2020 15:47, Dorota Wicka
    Edycja strony: Pracownicy

Oferty pracy

test